Koordinatörün Mesajı

Değerli Hocalarımız, Sevgili Öğrencilerimiz ve bizim en önemli paydaşımız olan iş dünyasının Saygın Kurumları ve Temsilcileri,
M.Ü. Kariyer Merkezi; en temelde, yaşam boyu öğrenme felsefesi ışığında ve bilgi toplumu olma yolunda, öğrencilere yönelik kariyer planlama ve geliştirmeye ilişkin çalışmalar yapmak,öğrencilere bireysel kariyer planlama, iş arama, meslekî ve kişisel birikimlerini sunma konusunda yetkinlikler kazandırmak ve geliştirmeye yönelik her türlü eğitim, bilimsel organizasyon ve yayın faaliyetlerini gerçekleştirmek ve tüm amaçlara yönelik öğrencilere kariyer danışmanlığı yapmak üzere kurulmuştur.

En büyük arzumuz; Kariyer Merkezi'ni aktif, Üniversite'nin akademik ve idari itibarına yakışır bir birim haline getirerek, Öğrenci-Mezun-İş Dünyası bazında, güçlü ve karşılıklı katma değer yaratacak bir platforma dönüştürebilmektir. Bunun için sizlerin düşünceleri, önerileri ve işbirliğine yönelik girişimleri de bizim için çok önemli ve değerlidir. Üniversitemiz için bir ilk olacağı için, yola heyecanla, umutla ve bir o kadar da sizlerin de desteklerine güvenerek çıktık, bizleri yalnız bırakmayacağınızdan emin olarak, Kariyer Merkezi'nin öncelikle Öğrencilerimiz ve Üniversite Üyelerimiz ve Paydaşlarımız açısından hayırlı uğurlu olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Berat Bir

 
 

Bu sayfa Kariyer Merkezi (MARKAM) tarafından en son 02.12.2022 11:54:56 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM