Kariyer Kapısı, Stajseferbirliği ve Yetenek Kapısı

Kariyer Kapısı

Kariyerine Açılan Kapı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı tarafından hazırlanan Kariyer Kapısı, istihdamda liyakat ve yetkinliğin artırılması, iş / staj ilanlarının kamuoyu ile etkin, şeffaf ve güvenilir bir şekilde paylaşılması için e-Devlet entegrasyonu ile geliştirilen dijital kariyer platformudur.

https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/

Staj Seferbirliği

Staj Seferbirliği Projesi üniversitelerde eğitim gören ve staj yaparak deneyim kazanmak isteyen öğrencilerin liyakat ilkelerine dayalı ve fırsat eşitliği sağlayan Kariyer Kapısı platformu üzerinden staj imkânı yakalamasına olanak sağlamaktadır. Açıklamanın devamını görmek için web sayfasına bakınız.

https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/#staj 

Yetenek Kapısı

Gençler, İşverenler Ve Kariyer Merkezleri’nin Dijital Etkileşim Platformu

Yetenek Sende Fırsatlar Yetenek Kapısı'nda! Fırsatlardan ilk sen haberdar olmak istiyorsan, Yetenek Kapısı seni bekliyor. İş /Staj ilanları, kariyer danışmanlığı, kariyer fuarları, etkinlikler ve çok daha fazlasına buradan ulaşabilirsin.

http://yetenekkapisi.org  

Kamu İş İlanları

Kariyer Kapısı web sayfasında yer alan Kamu İş İlanları butonuna tıklayınız. Açılan https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ web sayfasında Kamu Kuruluşlarının İş İlanı ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

 


Bu sayfa Kariyer Merkezi (MARKAM) tarafından en son 04.10.2021 12:12:38 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM