Kuyumculuk ve Mücevher Tasarım Staj İlanı

 
Orta Doğu, ABD ve Kuzey Afrika'ya altın takı ihracatı yapmakta olan şirketimiz Simya Mücevherat Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı son sınıf öğrencileri veya mezunlarına staj ve iş imkanı sunmaktadır. 1998 yılında Atasay Kuyumculuk bünyesinde Dubai'de kurulan şirketimiz, 2014 yılından bu yana Atasay ile ortaklık şeklinde Türkiye ofisinde çalışmalarını sürdüren bir altın ihracat şirketidir. Farklı tekniklerle üretilen altın ürünlerin geliştirilmesi ve satışı üzerine çalışan şirketimiz, özgün ürünleri ile rakiplerinden ayrışmaktadır. 

Sektörde yaklaşık 30 senelik deneyimi olan şirket sahibimiz ve üst düzey yönetici kadrosu Atasay ve Altınbaş şirketlerinde Genel Müdürlük ve Genel Müdür yardımcılığı yapmıştır. Dubai deneyimi olan şirketimiz yurtdışı seyahatleri ile ihracat gücünü artırmaktadır, Türkiye, İtalya ve Hong Kong Fuarlarında da katılımcıdır. 

Şirketimizin Bahçelievler Kuyumcukent AVM'de Merkez Ofisi, 21K-22K Toptan Ofisi ve Kapalıçarşı'da 18K Toptan Mağazası bulunmaktadır. Stajyerlerimize Kuyumcukent'te staj imkanı sunulacaktır. Ancak pandemi nedeniyle sürekli şirkette bulunmak istemeyen öğrencilerimiz ile çalışmalarımızın bir kısmını online sürdürme olanağımız da mevcuttur. Staj sürecini verimli değerlendirdiğimiz stajyerlerimize staj sonunda iş imkanı da sunmaktayız.

 

Şirket iletişimimiz:

info@simyajewelry.com

www.simyajewelry.com

Instagram: simyajewelry

Adres: Simya Mücevherat, Kuyumcukent AVM, Yeşim sok. No: 661, Bahçelievler / İstanbul

Tel: 0212 6032400

HIZLI ERİŞİM