KALFA Programı Başlıyor!

SSB - Savunma Sanayii Başkanlığı / Presidency of Defence Industries tarafından, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Yükseköğretim Kurulu’nun destekleriyle; Aselsan, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, Roketsan, HAVELSAN, STM, TEI - TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş., SSTEK SAVUNMA SANAYİ TEKNOLOJİLERİ, TR Eğitim ve Teknoloji A.Ş., Savunma Sanayii Akademi ve Iskur - Agency of Employment katkılarıyla oluşturulan KALFA Programı başvuruları başladı!

KALFA Programı ile genç mezunlarımızın yeteneklerini yetkinliğe dönüştürüyor, gençlerimiz ile sektör profesyonellerini bir araya getirerek savunma sanayimizin nitelikli insan kaynağını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

KALFA Programı'yla hedeflediğiniz geleceği inşa etmek, yenilikçi ve zengin içerikli eğitimler ile kendinizi geliştirmek ve savunma sanayiinde parlamak için adım atabilirsiniz.

KALFA Programı ilk döneminde afetzedelere özel!

6 Şubat 2023 tarihli, Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilimizi etkileyen depremi yaşayan ve zorlu süreçten etkilenen gençlerimizin yanındayız. Gençlerimizle beraber geleceğe umutla ve inançla yürüyeceğimize inanıyoruz!

Başvurularınızı heyecanla bekliyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

 

kafla.jpg (74 KB)

HIZLI ERİŞİM