Dijital Pazarlamaya Dair Eğitim, Staj ve İş Fırsatı Sunduğumuz Dijital Uzmanı Akademi Kampı Programımıza Üniversiteniz Öğrenci ve Mezunlarının Başvuruları

16.05.2022.png (487 KB)

Dijital Uzmanı© Akademi Kampı Programı 

 

Dijital pazarlamanın tekniklerine A'dan Z'ye değindiğimiz ve çalışma arkadaşlarımıza sunduğumuz eğitimleri, dijital pazarlamaya ilgi duyan, kariyerini bu alanda ilerletmek isteyen öğrenci ve yeni mezun gençlerin erişimine iki ay boyunca sunuyoruz. 

 

Katılımcılar aynı zamanda Dijital Uzmanı© kurucu ortağı Samet Salık'ın vereceği ileri düzey teknik eğitimlere katılabilecek olup, tüm soru işaretlerine yanıt bularak network ağlarını geliştirme fırsatı yakalayabileceklerdir. İki aylık akademi kampı boyunca başarı gösteren katılımcılar Dijital Uzmanı© bünyesinde staj ve iş fırsatı yakalama şansı elde edebileceklerdir.  

 

Programımız ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.  

 

Dijital Uzmanı© Akademi Kampı, Ekim 2022 itibariyle 4. sınıf olacak ve yeni mezun öğrencileri kapsayan, bölüm ayrımı olmayan, eğitim ve stajın online yürütüleceği, tamamen ücretsiz ve katılım belgeli bir programdır. 

 

  • Son Başvuru Tarihi: 22 Mayıs 2022 Pazar 23:59 
  • Online Tanışma Toplantısı: 27 Mayıs 2022 Cuma 
  • Akademi Kampı Başlangıç ve Bitiş Tarihleri: 30 Mayıs - 29 Temmuz 

 

Üniversiteniz öğrenci ve mezunlarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız. Başvurmak isteyen öğrenci ve mezunlarınız buradaki "Hemen Başvur" butonunu tıklayarak veya aşağıdaki formu doldurarak katılım sağlayabilirler.

 

HIZLI ERİŞİM