Development Analytics Junior Kantitatif Analist Pozisyon Duyurusu

Development Analytics, ileri mikroekonometrik ve makine öğrenimi tekniklerini kullanarak sosyal politika ve program geliştirme sürecini ilerleten, modeller ve analitik araçlar sunmaya odaklanmış bir araştırma merkezi ve danışmanlık firmasıdır. Amacımız; kalkınma sektöründeki işbirliği ortaklarımızın anlamlı ve dönüştürücü sonuçlar elde etmesi için sosyal verileri toplamak, kapsamlı veri analizi gerçekleştirmek ve yenilikçi görselleştirmeyi sağlamaktır.

Bu pozisyon için Ekonomi, Sosyoloji veya Kalkınma Çalışmaları gibi ilgili bir alanda öğrenim derecesine sahip veya öğrenim derecesini tamamlamak üzere olan; sosyal politika, yoksulluk, eğitim ve sağlık araştırmalarına karşı ilgiye sahip kişiler ideal aday olacaktır. R, STATA veya Python'da uzmanlık, bu pozisyon için temel gereksinimlerden biridir. Adayların iyi derecede analitik, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip olmasını ve bireysel ve takım içi çalışabilmesini bekliyoruz. Tercihen 1-2 yıllık ilgili araştırma deneyimi bu pozisyona uygundur. Adayın bu iş tecrübesine sahip olmaması durumunda, aday stajyer pozisyonu için değerlendirilecektir.

Ekibimize ve pozisyona uygun bir aday bulabilmek adına, departman içindeki ilgili kişilerle bu ilanı paylaşmanızı rica ediyoruz. İlgili adaylar başvurularını 20 Şubat 2024 tarihine kadar verilen bağlantı üzerinden iletmelidirler. Herhangi bir sorunuz olursa, bu e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"Junior Quantitative Analyst" ilana ulaşmak için tıklayınız.

HIZLI ERİŞİM