Kariyer Merkezi (MARKAM)

Kariyer Merkezi (MARKAM)

Kulüp Faaliyetleri

Marmara Makine Mühendisliği Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 16.10.2018 (18:30-20:30) / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik B Binası 346 Nolu Lab

2- 18.10.2018 (18:30-20:30) / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik B Binası 346 Nolu Lab

3- 23.10.2018 (18:30-20:30) / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik B Binası 346 Nolu Lab

4- 25.10.2018 (18:30-20:30) / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik B Binası 346 Nolu Lab


Kimya Mühendisliği Kulübü

Etkinlik Yeri

12.10.2018 (17:00-20:30) / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik Fakültesi A Binası Terası


M.Ü.Sosyal Araştırmalar Öğrenci Topluluğu Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 18.10.2018-19.10.2018 (09:00-17:00) / Anadoluhisarı Yerleşkesi / Spor Bilimleri Fakültesi Konferans Salonu

2- 18.10.2018-19.10.2018 (09:00-17:00) / Anadoluhisarı Yerleşkesi / Spor Bilimleri Fakültesi - Seminer Salonu


Marmara Yedihilal Kulübü

Etkinlik Yeri

30.10.2018 (13:00-16:00) / Bağlarbaşı Yerleşkesi Prof.Dr.Raşit Küçük Konferans Salonu

Etkinlik Katılımcı Alımı Standı

30.10.2018 / Bağlarbaşı Yerleşkesi


Denetim Kulübü

Etkinlik Yeri

26.10.2018 (10:00-15:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler

Defacto Plaza, Mehmet Akif Mahallesi Halkalı/Küçükçekmece/İstanbul


Genç Eğitimciler Kulübü

Etkinlik Yeri: 19.10.2018 (14:30-17:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler Altunizade Mah. Tophanelioğlu Cad. Üsküdar / İstanbul Adile Sultan Kasrı Huzurevi


Fenerbahçeliler Kulübü

Etkinlik Yeri

26.10.2018 (09:00-18:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler Niğde Altunhisar ilçesi Ulukışla Köyü Cumhuriyet İlköğretim Okulu

Etkinlik Stantları

1- 19.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü)

2- 18.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi

3- 18.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi

4- 17.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

5- 15.10.2018-17.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Tıp Öğrenci Bilimsel Araştırmalar Kulübü

Etkinlik Yeri: 24.10.2018 (12:30-14:30) / BaşıbüyükYerleşkesi / Derslik


Tekstil Mühendisliği Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 17.12.2018 (09:00-17:00) / AnaokulunaYardım / Üniversite Dışı Faaliyetler / Körgüden İlkokuluYapraklı Köyü KahtaAdıyaman

2- 14.12.2018 (09:00-17:00) / Köy Okullarına Yardım Projesi / Üniversite Dışı Faaliyetler

Günaydın Taşüstü Köyü İlkokulu Güroymak / Bitlis


Denetim Kulübü

Finans Kariyer

EtkinlikYeri 03.12.2018 (10:00-15:00) / Göztepe Yerleşkesi / Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu


Coğrafya Kulübü

Küçükçekmece Gölü Saha Gezisi

EtkinlikYeri 17.11.2018 (09:00-16:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler Küçükçekmece ve Yarımburgaz mağaraları ziyaret


 Genç Yeryüzü Doktorları Kulübü

Doktor Ercan Kesal ile Söyleşi

EtkinlikYeri 08.11.2018 (17:00-18:30) / BaşıbüyükYerleşkesi / Tıp Fakültesi Konferans Salonu


Denetim Kulübü

ASP (Academic Support Program For Students) - Mat 1001

EtkinlikYeri 30.10.2018 (17:00-18:00) / Göztepe Yerleşkesi / Kütüphane Konferans Salonu


Coğrafya Kulübü

Yuvacık Oryantasyon Arazisi

EtkinlikYeri 26.10.2018 (09:00-16:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Yuvacık Barajı Havzası ve Kaynağı Saha Çalışması


Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü

Genç İnovatif Sağlıkçılarla Erken Teşhis Hayat Kurtarır Konferansı

1-25.10.2018 (12:30-13:00) 

Kartal Yerleşkesi / Kartal -Konferans Salonu

Meme Kanseri Farkındalığı Ayı İle İlgili Bilgilendirme

2- 25.10.2018 (19:30-20:30) 

Fenerbahçe Rotary Kulübü

 

Etkinlik Stantları: 25.10.2018 / Kartal Yerleşkesi


Genç Ekonomistler Kulübü

İşbankası Ziyareti

EtkinlikYeri 25.10.2018 (09:00-12:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Levent Beşiktaş


Almancaişletme ve İşletme Enformatiği Kulübü

İşaret Dili Workshopu

EtkinlikYeri 24.10.2018 (13:00-18:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Bostancı Starbucks


 Elektrik Elektronik Mühendisliği Kulübü

İş fikrin mi var?

EtkinlikYeri 24.10.2018 (09:00-12:00) / Göztepe Yerleşkesi / Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu


 Motosiklet Kulübü

Kulüp Tanıtım Stant Tarihleri 22.10.2018-26.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


M.Ü.Sosyal Araştırmalar Öğrenci Topluluğu Kulübü

Marmara Siyasallılar Boğaz'da Buluşuyor!

EtkinlikYeri 20.10.2018 (13:00-16:00) / Anadoluhisarı Yerleşkesi / Spor Bilimleri Fakültesi Konferans Salonu


 Ahbap Marmara Kulübü

3. Farkında Olalım Sosyal Sorumluluk Zirvesi

EtkinlikYeri 19.10.2018 (10:00-17:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Yeditepe Üniversitesi


 Denetim Kulübü

Bolu Mudurnu Çamyurdu İlkokulu Yardım Projesi

EtkinlikYeri 19.10.2018 (09:00-18:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler Çamyurdu İlkokulu


Biyolojik Bilimler Kulübü Etkinliği

Doğa Kampı

EtkinlikYeri 19.10.2018-21.10.2018 (14:30-17:30)

Ballıkayalar Kocaeli/Gebze


 Kimya Mühendisliği Kulübü

Clariant Teknik Gezisi

EtkinlikYeri 18.10.2018 (09:00-17:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Clariant Üretim Fabrikası / Gebze


Ahbap Marmara Kulübü

Karanlıkta Diyalog

EtkinlikYeri 27.10.2018 (12:00-17:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Zorlu Center Karanlıkta Diyalog Beşiktaş/İstanbul EtkinlikAlanına Ziyaret


Denetim Kulübü

ASP (Academic Support Program For Students) - CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri

EtkinlikYeri 15.10.2018 (17:00-18:00) / Göztepe Yerleşkesi / Kütüphane Konferans Salonu


Marmara Ultraslan Kulübü

EtkinlikYeri 1- 15.10.2018 (09:00-16:30) / Türkmen İlkokuluna Kütüphane Açmak / Üniversite Dışı Faaliyetler Türkmen Köyü Türkmen İlkokulu Edirne/Keşan 2- 14.10.2018 (09:30-12:30) / Tanışma Kahvaltısı / Üniversite Dışı Faaliyetler / Beyaz Konak Kafe


 Biyomühendislik Kulübü

Tanışma Kahvaltısı

EtkinlikYeri 13.10.2018 (10:00-14:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler Coffe Caramel / Kadıköy


 MarmaraYedihilal Kulübü

Yedi İklim ve Türk Edebiyatına Katkıları

EtkinlikYeri 17.10.2018 (09:00-16:30) / Göztepe Yerleşkesi / Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu Etkinlik Tanıtım Stant Tarihi 17.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Marmara Üniversitesi Paten Kulübü

Kulüp Tanıtımı Stant Tarihleri

15.10.2018-19.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

Etkinlik Tarihi Geçmiş ve Yer Belirsizliği Olan Başvurular

1- 02.10.2018 (15:00-16:30) / Paten Turu / Göztepe Yerleşkesi / Diğer

2- 03.10.2018 (15:00-17:30) / Toplantı / Üniversite Dışı Faaliyetler


Türk Edebiyatı Kulübü

Kulüp Tanıtım Standı

EtkinlikYeri 15.10.2018-19.10.2018 (09:00-17:00) / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Beslenme ve Diyetetik Kulübü

Etkinlik Yeri

08.10.2018 (10:30-14:30) / Tanışma Toplantısı / Başıbüyük Yerleşkesi / Sağlık Bilimleri Fakültesi Konferans Salonu

Kulüp Tanıtım Stantları

17.10.2018 (10:00-13:00) / Kulüp Tanıtım ve Üye Alımı Standı / Başıbüyük Yerleşkesi / Stant AçmaAlanı


Ekonometri Kulübü

Etkinlik Yeri

22.10.2018 (09:00-12:00) / Göztepe Yerleşkesi / Prof.Dr.Ayhan MERGEN Konferans Salonu


Genç Eğitimciler Kulübü

EtkinlikYerleri 1- 12.10.2018 (17:30-19:00) / Tanışma Toplantısı / Üniversite Dışı Faaliyetler / Caramel Cafe Kadıköy 2- 26.11.2018 (14:00-15:30) / Eğitimde Mantığın Yeri, Kullanımı ve Safsatalar / Göztepe Yerleşkesi / Enstitüler Binası Konferans Salonu


 Elektronik Proje Kulübü

Etkinlik Yeri

12.10.2018 (17:30-19:00) / Göztepe Yerleşkesi / Derslik / Mühendislik Fakültesi C Binası 163


Marmara Hukuk Kulübü

Etkinlik Yerleri

1- 09.10.2018 (13:00-15:00) / Best Buddies Tanıtım Toplantısı / Haydarpaşa Yerleşkesi / Farazi Mahkeme Salonu

2- 18.10.2018 (13:00-17:00) / Youth İstanbul Project Lansman / Haydarpaşa Yerleşkesi / Farazi Mahkeme Salonu


Deneyimsel Eğitim Kulübü

Tanıtım Standı Tarihleri

1- 18.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

2- 19.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi

3- 22.10.2018-23.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

4- 23.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi 5- 24.10.2018 / AcıbademYerleşkesi


İşletme Kulübü

Etkinlik Yeri

12.10.2018 (11:00-16:00) / Göztepe Yerleşkesi / Enstitüler Binası Konferans Salonu


Sosyal Yardımlaşma Kulübü

Etkinlik Yeri

23.10.2018 (09:00-18:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Mardin Kızıltepe Düğrük İlkokulu ve Mardin Kızıltepe Yalınkılıç İlokulu Köy okullarına kitap yardımında bulunmak.


Lösev Kulübü

Etkinlik Yeri

21.10.2018 (11:30-12:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Kadıköy-Beşiktaş Vapuru, vapurda maske takarak maske farkındalığı oluşturmak


Robot Kulübü

Etkinlik Yeri

20.10.2018-21.10.2018 (09:00-19:00) / IZTECH RoboLeague 2018 / Üniversite Dışı Faaliyetler / İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Gülbahçe Kampüsü Urla, İzmir Robot Olimpiyatları


Müzik ve Aktivite Kulübü

Tanıtım Stant Tarihleri

08.10.2018-12.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


Sanat Yönetimi Kulübü

Stant Tarihi

17.10.2018 / AcıbademYerleşkesi


Sanat Yönetimi Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 10.10.2018 (15:00-17:30) / Derslik / İşletme Fakültesi CZ04

2- 15.10.2018 (15:00-17:30) / Derslik / İşletme Fakültesi CZ04


Marmara Tarih Kulübü

Etkinlik Yeri

27.10.2018 (09:00-19:00) / Cumhuriyet Bayramı’nda Cumhuriyet’in Kazanıldığı Topraklara / Üniversite Dışı Faaliyetler - Eskişehir Eskişehir Kültür Gezisi


Fenerbahçeliler Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 17.10.2018 (14:30-17:00) / Tanışma Konferansı / Göztepe Yerleşkesi/ Enstitüler Binası Konferans Salonu

2- 17.10.2018 (19:00-20:30) / Tanışma Yemeği /Üniversite Dışı Faaliyetler / La Mangal Kadıköy


Genç Girişimciler ve Gezi Kulübü

Etkinlik Yerleri

1- 13.10.2018 (10:00-13:00) / Tanışma Kahvaltısı / Üniversite Dışı Faaliyetler / Beyaz Konak Kadıköy

2- 15.10.2018 (13:30-15:30) / TAYSAD Teknik Gezisi / Üniversite Dışı Faaliyetler / TAYSAD Kocaeli

Kulüp Tanıtım Stant Tarihleri

15.10.2018-18.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


Edebiyat ve Sanat Kürsüsü Kulübü

Etkinlik Yeri

22.10.2018 (15:00-17:00) / Göztepe Yerleşkesi / Enstitüler Binası Konferans Salonu


Almanca işletme ve İşletme Enformatiği Kulübü

Etkinlik Yeri

11.10.2018 (17:00-20:30) / BWL und WI Tanışma Kahvesi / Üniversite Dışı Faaliyetler / No.10 Coffee - Osmanağa Mahallesi

Etkinlik Tanıtım Standı

08.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü) işletme ve İşletme Enformatiği Kulübü


Marmara Genç Yeşilay Kulübü

Stant Tarihleri

1- 09.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

2- 12.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi


Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Kulübü

Etkinlik Yerleri

1- 22.10.2018 (16:00-18:00) / Sokak Hayvanlarına Yardım / Üniversite Dışı Faaliyetler / İdealtepe 50.Yıl Korusu

2- 25.10.2018 (19:00-20:30) / Perşembe Sineması / Üniversite Dışı Faaliyetler / Salt Beyoğlu

Kulüp Tanıtım Stant Tarihleri

1- 16.10.2018-19.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Liderlik ve Yönetişim Kulübü

Etkinlik Yerleri

1- 09.10.2018 (16:00-18:00) / Göztepe Yerleşkesi / İşletme Fakültesi C 106 Nolu derslik

2- 16.10.2018 (16:00-18:00) / Göztepe Yerleşkesi / İşletme Fakültesi C 106 Nolu derslik

3- 23.10.2018 (16:00-18:00) / Göztepe Yerleşkesi / İşletme Fakültesi C 106 Nolu derslik


Sosyal Yardımlaşma Kulübü

Stant Tarihleri

1- 15.10.2018-19.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

2- 15.10.2018-19.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi

3- 15.10.2018-19.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)

4- 15.10.2018-19.10.2018 / Bahçelievler Yerleşkesi


MUPSA Öğrenci Topluluğu Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 17.10.2018 (15:00-17:00) / Sweet Talk / Üniversite Dışı Faaliyetler / Meloon Cafe Kadıköy

2- 23.10.2018 (10:00-12:30) / Ecza Dolabı Olmayan Okul Kalmasın / Üniversite Dışı Faaliyetler / Mürüvvet Hanım İlkokulu, Fındıklı Mahallesi Maltepe/İstanbul


Political Science Society Kulübü

Etkinlik Yeri

15.10.2018 (10:30-12:30) / Turkey India Relations and the Rise of the Rest / Anadoluhisarı Yerleşkesi / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu

Etkinlik Tanıtım Stant Tarihi

15.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi


Political Science Society Kulübü

Etkinlik Yeri

23.10.2018 (15:00-16:30) / Anadoluhisarı Yerleşkesi / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu

Etkinlik Tanıtım Stant Tarihi

23.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi


Uluslararası İlişkiler Kulübü

Etkinlik Yeri

24.10.2018 (13:00-15:00) / Anadoluhisarı Yerleşkesi / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu


Uluslararası İlişkiler Kulübü

Etkinlik Yeri

18.10.2018 (13:00-15:00) / Anadoluhisarı Yerleşkesi / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu


Fikir Talimi Kulübü

Etkinlik Yeri

31.10.2018 (13:00-14:00) / Anadoluhisarı Yerleşkesi / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu


Fikir Talimi Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 22.10.2018 (13:00-14:00) / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu

2- 31.10.2018 (14:30-15:30) / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu

3- 21.11.2018 (13:00-14:00) / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu

4- 12.12.2018 (13:00-14:00) / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu


EMSA Marmara Kulübü

Etkinlik Yeri

30.10.2018-01.11.2018 (10:30-15:00) / Başıbüyük Yerleşkesi / Derslik / Tıp Fakültesi Amfileri /

Coimbra Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Birliği ( NEM / AAC ) ile düzenleyeceğimiz Twinning Projesi


Marmara İEEE Kulübü

Etkinlik Yeri

18.10.2018 (13:00-17:00) / Göztepe Yerleşkesi / Prof.Dr.Ayhan MERGEN Konferans Salonu


Engelsiz Marmara Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 16.10.2018 (09:00-13:00) / Göztepe Yerleşkesi / Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu

2- 16.10.2018 (13:30-14:30) / Göztepe Yerleşkesi / 125.Yıl Amfisi


Marmara Yedihilal Kulübü

Etkinlik Yeri

17.10.2018 (10:00-12:30) / Göztepe Yerleşkesi / Prof.Dr.Ayhan MERGEN Konferans Salonu

Etkinlik Katılımcı Talebi Standı

17.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü)


Marmara Endüstri Mühendisliği Kulübü

Etkinlik Yeri

15.10.2018 (17:30-20:30) / Göztepe Yerleşkesi / Derslik / Mühendislik Fakültesi B144 Nolu Derslik

Etkinlik Tanıtım Stant Tarihi

15.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü)


Helal ve Sağlıklı Yaşam Kulübü

Etkinlik Yeri

20.10.2018 (14:00-16:30) / Bağlarbaşı Yerleşkesi / Derslik / Mehmet Cengiz Binası


Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Kulübü

Etkinlik Yeri

20.10.2018 (14:00-17:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Kafe Karamel Kadıköy


Management Kulübü

Etkinlik Yeri

16.10.2018 (14:00-16:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Petrol Ofisi A.Ş, Maslak/İstanbul


Bilgi Birikim Kulübü

Etkinlik Yeri

13.10.2018 (14:00-18:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Olmadık Projeler Atölyesi Hızır Çavuş Mescidi Sokak No: 40 Balat/İstanbul - Knut Hamsun tarafından yazılan Açlık romanı tahlili


Maliye Kulübü

Etkinlik Yeri

17.10.2018 (11:00-15:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler / İnönü Bulvarı No:45 Balgat Çankaya/Ankara


Sosyal Yardımlaşma Kulübü

Etkinlik Yeri

20.10.2018 (11:00-14:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Tebessüm Kahvesi Üsküdar


Yenilikçi Genç Öncü Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 19.10.2018 (16:00-18:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Üsküdar Gençlik Merkezi Has Oda


Marmara Model Birleşmiş Milletler Kulübü

Etkinlik Yeri

06.10.2018-07.10.2018 (09:00-20:30) / Haydarpaşa Yerleşkesi / Farazi Mahkeme Salonu


Marmarail Kampçılık Kulübü

Etkinlik Yeri

13.10.2018-14.10.2018 (09:00-20:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Ballıkayalar Gebze/Kocaeli


Lösev Kulübü

Etkinlik Yeri 16.10.2018 (17:00-19:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Caramel Cafe Kadıköy


Kimya ve Sektör Kulübü

Etkinlik Yeri

20.10.2018 (09:00-17:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Atlantis Bowling Kadıköy


Marmara Genç Vizyon Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 26.10.2018 (09:00-13:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Özel Bağlarbaşı Anadolu Lisesi Üsküdar

2- 23.10.2018 (09:00-13:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Özel Bağlarbaşı Anadolu Lisesi Üsküdar


Girişimci Kadınlar Kulübü

Etkinlik Yeri

13.10.2018 (13:30-16:00) / Darülaceze Huzur Evi Ziyareti / Üniversite Dışı / Darülaceze Huzurevi Okmeydanı/İstanbul


Fikir Talimi Kulübü

Etkinlik Yeri

29.10.2018 (13:00-14:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Müllksüzler Kafe - Kadıköy


Kimya ve Sektör Kulübü

Etkinlik Yeri

17.10.2018 (09:00-16:30) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Üsküdar Belediyesi Hayvan Barınağı


Sivil Savunma Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 09.10.2018 (17:00-20:00) / Solar Panel Eğitimi / Göztepe Yerleşkesi / Derslik / Atatürk Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği Bölümü No:455

2- 02.10.2018 (17:00-20:00) / Solar Panel Eğitimi / Göztepe Yerleşkesi / Derslik / Atatürk Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği Bölümü No:455

Kulüp Tanıtımı Stant Tarihi

1- 04.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Psikoloji ve Gelişim Kulübü

Stant Tarihleri

1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Folklor Kulübü

Stant Tarihleri

1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü)


Bilişim Teknolojileri Kulübü

Kulüp Tanıtımı Tarihi

1- 04.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü) Node.js

Etkinlik Yerleri

1- 02.10.2018-04.10.2018 (18:30-20:30) / Node.js / Göztepe Yerleşkesi / Atatürk Eğitim Fakültesi Böte LabA1

2- 09.10.2018-11.10.2018 (18:30-20:30) / Node.js / Göztepe Yerleşkesi / Atatürk Eğitim Fakültesi Böte LabA1

3- 16.10.2018-18.10.2018 (18:30-20:30) / Node.js / Göztepe Yerleşkesi / Atatürk Eğitim Fakültesi Böte LabA1

4- 23.10.2018-25.10.2018 (18:30-20:30) / Node.js / Göztepe Yerleşkesi / Atatürk Eğitim Fakültesi Böte LabA1

5- 30.10.2018-01.11.2018 (18:30-20:30) / Node.js / Göztepe Yerleşkesi / Atatürk Eğitim Fakültesi Böte LabA1


 İrfan Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 10.10.2018 (12:00-16:00) / PDR Nedir?/ Göztepe Yerleşkesi / Atatürk Sanat Merkezi


Lösev Kulübü

Etkinlik Yeri 1- 09.10.2018 (16:00-19:00) / Tanışma Toplantısı / Göztepe Yerleşkesi / Prof.Dr.Ayhan MERGEN Konferans Salonu

Kulüp Tanıtımı Stantları

1- 05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü)

2- 08.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

3- 03.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

4- 05.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi

5- 02.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi

6- 05.10.2018 / Bahçelievler Yerleşkesi

7- 04.10.2018 / AcıbademYerleşkesi


Oyunculuk Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 05.10.2018 (14:30-17:00) / Oyunculuk kulübü tanışma toplantısı / Göztepe Yerleşkesi / Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu

Kulüp Tanıtımı Stant Tarihleri

1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Türk Kültürü Kulübü

Etkinlik Stantları

1- 01.10.2018-05.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi

2- 01.10.2018-05.10.2018 / Bağlarbaşı Yerleşkesi

3- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


Genç Eğitimciler Kulübü

Stant Tarihleri

1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Hukuki Gelişim Kulübü

Etkinlik Stantları

1- 01.10.2018-05.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi


Marmara Endüstri Mühendisliği Kulübü

Etkinlik Yerleri

1-09.10.2018 (10:00-16:00) / MieS Teknik Gezi / Üniversite Dışı Faaliyetler / Balparmak Fabrikası Çekmeköy/İstanbul

2-07.10.2018 (10:00-14:00) / Tanışma Kahvaltısı / Üniversite Dışı Faaliyetler / Coffee Caramel Göztepe/Kadıköy


Farm Akademi Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 16.10.2018 (12:30-13:00) / Kulüp Tanıtım Toplantısı / Haydarpaşa Yerleşkesi / Derslik/Amfi/Laboratuar/Diğer Amfi 1

Kulüp Tanıtım Standı

1- 16.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi


Doktrin Hukuk Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 05.10.2018 (09:30-13:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Üsküdar Valide Sultan Gemisi / Üsaküdar Sahil


Hukuk ve Diplomasi Kulübü

Etkinlik Stantları

1- 01.10.2018-04.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi


Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 07.10.2018 (14:00-16:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Eminönü İskelesi


İlim ve İrfan Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 03.10.2018 (14:30-17:00) / Bağlarbaşı Yerleşkesi / Mehmet Cengiz Binası 406 Nolu Derslik


Genç Ekonomistler Kulübü

Stant Tarihleri

1- 08.10.2018-10.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


Fenerbahçeliler Kulübü

Kulüp Tanıtımı Stantları

1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

2- 02.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi

3- 03.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

4- 04.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi

Etkinlik Yeri 1- 05.10.2018 (13:30-16:00) / Tanışma konferansı / Göztepe Yerleşkesi / Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu Kulüp tanıtımı


Maliye Kulübü

Kulüp Tanıtım Stant Tarihleri

1- 10.10.2018-11.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)

Etkinlik Yeri

1- 13.10.2018 (11:00-14:00) / Maliye Kulübü Tanışma Kahvaltısı / Üniversite Dışı Faaliyetler / Coffee Caramel Kadıköy


Sinema Kulübü

Etkinlik Yeri

1-12.10.2018 (13:00-15:30) / Anayurt Oteli filmi gösterimi / Göztepe Yerleşkesi / Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu

2-10.10.2018 (13:00-16:00) / A Clockwork Orange filmi gösterimi / Göztepe Yerleşkesi / Enstitüler Binası Konferans Salonu

3-11.10.2018 (13:00-16:30) / Dogville filmi gösterimi / Göztepe Yerleşkesi / Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu

4-08.10.2018 (13:00-15:30) / Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak filmi gösterimi / Göztepe Yerleşkesi / Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu


Genç Eğitimciler Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 01.10.2018 (10:00-13:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Grand Cevahir Hotel Geleceğin Türkiyeside Eğitim Raporunun paylaşımı


Atatürkçü Düşünce Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 07.10.2018 (11:00-19:00) / Üniversiteye Hoş Geldin Pikniği / Üniversite Dışı Faaliyetler / Fatih Sultan Mehmet Tabiat Parkı Kağıthane

Etkinlik Tanıtım Stantları 1- 01.10.2018-05.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi

2- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

3- 01.10.2018-05.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi


9.Köy Sanat Kulübü

Etkinlik Yeri

1-13.10.2018(10:00-13:00) / Tanışma Kahvaltısı / Üniversite Dışı Faaliyetler / Coffee Caramel Tanışma Kahvaltısı

2-06.10.2018(18:00-20:30) / 9.Köy Sanat Kulübü Tanışma Toplantısı / Üniversite Dışı Faaliyetler / 9.Köy Sanat Atölyesi


MarmaraİEEE Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 04.10.2018 (18:00-19:30) / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik Fakültesi GZMC.163 Nolu Derslik


Marmara Tarih Kulübü

Etkinlik Stantları

1- 08.10.2018-12.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Edebiyat ve Sanat Kürsüsü Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 22.10.2018 (13:00-17:00) / / Üniversite Dışı Faaliyetler / Muş Şehitveren İlkokulu


Edebiyat ve Sanat Kürsüsü

Stant Tarihleri

1- 08.10.2018-12.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

2- 08.10.2018-12.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi


Marmara Üniversitesi Sualtı Sporları Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 10.10.2018 (17:00-20:30) / 2018 Güz Tanışma Toplantısı / Göztepe Yerleşkesi / Prof.Dr.Ayhan MERGEN Konferans Salonu

Kulüp Tanıtım Stantları

1- 08.10.2018 / AcıbademYerleşkesi

2- 08.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

3- 09.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi

4- 08.10.2018-10.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Robot Kulübü

Etkinlik Yeri

1-12.10.2018 (18:30-20:30) / Mühendislik B Binası 241 ve 244

2-11.10.2018 (17:30-20:30) / Mühendislik C Binası 163

3-08.10.2018 (17:30-20:30) / Mühendislik C Binası 163


Atatürkçü Düşünce Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 04.10.2018 (15:00-17:30) / Göztepe Yerleşkesi / Atatürk Sanat Merkezi


Marmara Münazara Kulübü

Etkinlik Yeri

11.10.2018 (17:00-19:00) / Gösteri Maçı / HaydarpaşaYerleşkesi / Derslik / Amfi5


Marmara Münazara Kulübü

Kulüp Tanıtım Stantları

1- 08.10.2018-10.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi

2- 08.10.2018-10.10.2018 / Bağlarbaşı Yerleşkesi

3- 08.10.2018-10.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

4- 08.10.2018-10.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi


Marmara Üniversitesi Dreamstalk Kulübü

Etkinlik Stantları

1- 15.10.2018-16.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


Yelken Sporları ve Radyo Kontrollü Model ve Havacılık K.

Etkinlik Yeri

08.10.2018 (18:00-19:30) / Göztepe Yerleşkesi / Kütüphane Konferans Salonu


Kimya Mühendisliği Kulübü

Etkinlik Yeri

06.10.2018 (09:00-15:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Beylerbeyi Sarayı


Ekonometri Kulübü

Etkinlik Yeri

14.10.2018 (10:00-13:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Beyaz Konak, Kadıköy


 Marmara Makine Mühendisliği Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 16.10.2018 (09:00-18:00) / Şişecam Teknik Gezisi / Üniversite Dışı / Lüleburgaz Şişecam Fabrikası Şişecam'ın ulaşım desteğiyle Lüleburgazdaki fabrikalarınateknik gezi


Uluslararası İlişkiler Kulübü 

Etkinlik Yeri

11.10.2018 (20:00-20:30) / Tiyatro Gösterimi / Üniversite Dışı / Şişli Cevahir Sahnesi Cevahir Alışveriş Merkezi 2.Kat (Sinema Katı)


 Fikir Talimi Kulübü 

Etkinlik Yeri

18.10.2018 (13:00-17:00) / Anadoluhisarı Yerleşkesi / Siyasal Bilgiler Fakültesi Konferans Salonu


 Yenilikçi Genç Öncü Kulübü 

Stant Tarihleri

1- 01.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü)

2- 02.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


 Marmara Değişim Kulübü 

Stant Tarihleri

1- 24.09.2018-28.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


 Marmaralı Kartallar Kulübü 

Etkinlik Stantları

1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

2- 01.10.2018-05.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi

3- 01.10.2018-05.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

4- 01.10.2018-05.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi


 Bir Çocuk Bir Umut Kulübü 

Etkinlik Stantları

1- 24.09.2018-26.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)

2- 27.09.2018-28.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


 Sivil Savunma Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 13.10.2018-14.10.2018 (09:00-17:30) / Sivil Savunma Kampı / Üniversite Dışı Faaliyetler / Sülüklü Göl / Mudurnu-Bolu ipler düğümler eğitimi, telsiz eğitimi, gece gökyüzü gözlemi gibi etkinliklerin yapılacağı 1 gece konaklamalı sivil savunma kampı


 9.Köy Sanat Kulübü 

Stant Tarihleri

1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


 Kanope Kulübü

Stant Tarihleri

1- 04.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

2- 08.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

3- 09.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

4- 11.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi


 Genç Yeryüzü Doktorları Kulübü 

Etkinlik Yeri

1- 05.10.2018 (16:00-17:30) / Research negotiation action / Başıbüyük Yerleşkesi / Derslik/Amfi/Laboratuar/ Öğrenci sunumu


 Management Kulübü 

Stant Tarihleri

1- 27.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

2- 02.10.2018-04.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


 Dans ve Eğlence Kulübü

Etkinlik Yeri

1- 06.10.2018 (11:00-13:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Goeswell Cafe Kadıköy


 Yenilikçi Genç Öncü Kulübü

EtkinlikYeri

1- 26.10.2018 (17:00-19:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Üsküdar Abbara Kafe - Üsküdar Gençlik Merkezi


Robot Kulübü

EtkinlikYeri

1- 15.03.2019-16.03.2019 (09:00-18:00) / Göztepe Yerleşkesi / Şehit Ömer Halisdemir Spor Salonu Etkinlik

Tanıtım Stantları:

1- 13.03.2019-14.03.2019 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


 MUPSAÖğrenci Topluluğu Kulübü

Etkinlik Yeri:

1- 15.10.2018 (12:00-13:00) / HaydarpaşaYerleşkesi / Derslik / Amfi 1

2- 05.10.2018 (16:00-17:00) / Kulüp Toplantısı / Göztepe Yerleşkesi / Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu Kulüp Tanıtımı

Stant Tarihleri:

1- 01.10.2018-05.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi

2- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

3- 01.10.2018-05.10.2018 / Anadoluhisarı Yerleşkesi

4- 01.10.2018-05.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

5- 01.10.2018-05.10.2018 / Bağlarbaşı Yerleşkesi

6- 01.10.2018-05.10.2018 / AcıbademYerleşkesi


Marmara Endüstri Mühendisliği Kulübü

Etkinlik Yerleri:

1- 04.10.2018 (09:00-17:00) / Tanışma Toplantısı / Göztepe Yerleşkesi / Enstitüler Binası Konferans Salonu

2- 11.10.2018 (09:00-17:00) / Kişisel Gelişim Zirvesi / Göztepe Yerleşkesi / Prof.Dr.Ayhan MERGEN Konferans Salonu


Yelken Sporları ve Radyo Kontrollü Model ve Havacılık Kulubü

Stant Tarihleri

1- 08.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi

2- 04.10.2018-05.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi

3- 01.10.2018-03.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


Haydarpaşa Hukuk Kulübü

Stant Tarihleri 1- 08.10.2018-12.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi


Drama Kulübü

Stant Tarihleri:

1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


 Kimya Mühendisliği Kulübü

Stant Tarihleri 1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Kimya Mühendisliği Kulübü

Stant Tarihleri 1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü

Etkinlik Yerleri:

1- 06.10.2018-07.10.2018 (09:00-19:30) / Gisk Pembe Festival II'de / Üniversite Dışı Faaliyetler / Florence Nightingale Hastanesi

2- 10.09.2018-13.09.2018 (09:00-17:00) / Gisk Uluslararası Müzik, Dans ve Sağlık Kongresinde / Üniversite Dışı Faaliyetler / VanYüzüncüYıl Üniversitesi

3- 27.09.2018-12.10.2018 (09:00-17:00) / Geleneksel Gisk Tenis Seçmeleri / Göztepe Yerleşkesi,Anadoluhisarı Yerleşkesi, Kartal Yerleşkesi / Tenis Kortu


Biyolojik Bilimler Kulübü

Etkinlik Stantları: 1- 01.10.2018-05.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Engelsiz Marmara Kulübü

Stant Tarihleri: 1- 03.10.2018-04.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Dans ve Eğlence Kulübü Etkinlik Talebi

Etkinlik: 1- 01.10.2018 (15:00-17:00) / Tanışma Toplantısı / Göztepe Yerleşkesi / Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu


Marmara Eczacılık Kulübü

EtkinlikYeri 1- 30.09.2018 (09:00-13:00) / Üniversite Dışı Faaliyetler / Semiramis 2 teknesi Boğaz turuyla beraber kahvaltı


Robot Kulübü Talebi

EtkinlikYerleri:

1- 27.09.2018 (17:30-20:30) / Tanışma toplantısı ve Genel Robotik Eğitimi / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik C binası 163 Nolu amfi

2- 01.10.2018 (17:30-20:30) / Arduino Eğitimi / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik C binası 163 nolu amfi Arduino'ya giriş (Arduino Eğitimi-1)

3- 04.10.2018 (17:30-20:30) / Arduino Eğitimi / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik C binası 163 nolu amfi (Arduino ProgramlamaArduino eğitimi-2)

4- 05.10.2018 (18:30-20:30) / Arduino Sınavı / Göztepe Yerleşkesi / Mühendislik B Binası 241,244 ve 655 nolu sınıflar (Arduino Sınavı)


Ahbap Marmara Kulübü

EtkinlikYeri

1- 27.09.2018 (15:30-18:00) / Ahbap Marmara Yönetim Kurulu Toplantısı / Göztepe Yerleşkesi / Öğrenci Kulüpleri Merkezi Toplantı Salonu

2- 04.10.2018 (15:00-17:30) / Ahbap Nedir? Ahbap Marmara Neler Yaptı ve Neler Yapacak?/ Göztepe Yerleşkesi / Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu

Kulüp Tanıtım Stantları:

1- 01.10.2018-04.10.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

2- 03.10.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi 3- 02.10.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi


Oryantiring Kulübü

EtkinlikYeri 1- 26.09.2018 (09:00-17:00) / Marmara Oryantiring Yarışları / Göztepe Yerleşkesi / Göztepe yerleşkesi bahçesi genel olarak tüm yerleşke kullanılacaktır yarış için Kulüp faaliyetlerini tanıtmak ve oryantiring sporunun tanıtılması için yarışma


Girişimci Kadınlar Kulübü

Stant Tarihleri: 1- 25.09.2018-27.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü)


Okçuluk Kulübü

EtkinlikYeri 1- 25.09.2018 (12:30-16:30) / Kulüp Tanıtımı ve Ok Talimi / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü) Etkinlik Stantları: 1- 25.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü)


Sosyal Hukukçular Kulübü

Stant Yeri 1- 25.09.2018-27.09.2018 / HaydarpaşaYerleşkesi


Liderlik ve Yönetişim Kulübü

1- Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü) / 25.09.2018-26.09.2018 / (1m2)

2- Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü) / 21.09.2018 / (1m2)


Kimya ve Sektör Kulübü

Etkinlik Stantları: 1- 24.09.2018-28.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Atatürkçü Düşünce Kulübü

Stant Tarihleri:

1- 24.09.2018-28.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)

2- 24.09.2018-28.09.2018 / Haydarpaşa Yerleşkesi

Marmara Kariyer ve Gezi Kulübü

Stant Tarihleri: 1- 24.09.2018-28.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Marmarail Kampçılık Kulübü

Etkinlik Stantları: 1- 24.09.2018-26.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Bilgi Birikim Kulübü

Stant Yeri 1- 24.09.2018-28.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuAKapısı Önü)


Hayvanları Koruma Kulübü

Stant Tarihleri: 1- 24.09.2018-27.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü) 2- 26.09.2018-28.09.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi 3- 01.10.2018-04.10.2018 / Bağlarbaşı Yerleşkesi


Türk Tıp Öğrencileri Birliği Kulübü

Stant Tarihleri: 1- 24.09.2018-26.09.2018 / BaşıbüyükYerleşkesi


Dans ve Eğlence Kulübü

Kulüp Tanıtımı Stant Yeri 1- 24.09.2018-28.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


İşletme Kulübü

EtkinlikYeri: 1- 21.09.2018 (10:00-12:00) / Kulüp Oryantasyonu / Göztepe Yerleşkesi / Derslik/Amfi/Laboratuar/Diğer İşletme Fakültesi CZ03 Nolu Derslik Kulüp Tanıtım Stantları: 1- (21,25).09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü) 2- (24,27).09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor Salonu A Kapısı Önü)


Almanca işletme ve İşletme Enformatiği Kulübü

Etkinlik Stantları: 1- 21.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Türk Tıp Öğrencileri Birliği Kulübü

Etkinlik Yeri 1- 20.09.2018 (12:30-13:30) / BaşıbüyükYerleşkesi / Tıp Fakültesi Konferans Salonu


Robot Kulübü

Stant Tarihleri: 1- 20.09.2018-21.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü)


Marmara İnsansız Hava Aracı Kulübü

Etkinlik Yeri 1- 20.09.2018-23.09.2018 (09:00-17:00) / TÜBİTAK UAV-Tübitak tarafından düzenlenen Döner Kanat kategorisinde İnsansız Hava Aracı yarışmasına katılım / Üniversite Dışı Faaliyetler / İGAİstanbul Yeni Havalimanı

2- 20.09.2018-23.09.2018 (09:00-17:00) / Teknofest İstanbul-T3 Vakfı tarafından düzenlenen Teknofest kapsamında İHA destekli İKA (İnsansız Kara Aracı) kategorisinde yarışmaya katılım / Üniversite Dışı Faaliyetler / İGAİstanbul Yeni Havalimanı


Denetim Kulübü

Etkinlik Bilgisi 1- 21.09.2018 (17:00-18:00) / Denetim Kulübü Oryantasyon Etkinliği / Göztepe Yerleşkesi / Kütüphane Konferans Salonu

Kulüp Tanıtımı Stant Tarihleri: 1- 19.09.2018-20.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Yemekhane Binası Önü) 2- 21.09.2018 / Göztepe Yerleşkesi (Şehit Ömer Halisdemir Kapalı Spor SalonuA Kapısı Önü)


Oyun ve Dans Kulübü

Dans eğitimi etkinliğinin detayları için tıklayınız.


 

 

Bu sayfa Kariyer Merkezi (MARKAM) tarafından en son 18.10.2018 13:31:30 tarihinde güncellenmiştir.