İş ve Staj İlanları

Sevgili Öğrenciler,

Firmaların iş, staj ilanı, etkinlik ve kariyer fırsatları duyuruları için kariyermerkezi.marmara.edu.tr duyurular sayfasına bakınız. Kariyer Merkezi firmalara öğrenci yönlendirmediği için ilgilendiğiniz ilanda yazılı olan başvuru adresine başvuru yapabilirsiniz.  

http://yetenekkapisi.org Yayında!

Ayrıca işverenler http://yetenekkapisi.org sitesinde iş staj ilanı yayınlayabilir. Öğrenciler ilana başvuru yapabilir. Detaylı bilgi için http://yetenekkapisi.org Yayında Duyuru sayfası için tıklayınız.

İş ilanı göndermek isteyen firmalar,

Firmaların iş, staj ilanı, etkinlik ve kariyer fırsatları duyurularını ücretsiz olarak https://kariyermerkezi.marmara.edu.tr/ duyurular sayfasında yayınlıyoruz. Kurumsal mail adresinizden iş, staj ilanı, etkinlik ve kariyer fırsatları duyurularınızı kariyermerkezi@marmara.edu.tr mail adresine gönderebilirsiniz.
İş ilanını mailinizde ilan bilgilerini mail içinde metin halinde veya mail ekinde dosya halinde gönderebilirsiniz. İş ilanı metninde firmanızın web sayfasında yayınladığınız iş ilanı linki veya iş ilanını yayınladığınız web sitelerinin linki (sosyal medya adresleri hariç) olabilir. Dosya uzantıları jpg, word ve pdf uzantılı olabilir. Word veya pdf uzantılı dosya halinde iş ilanını gönderdiğinizde ilanda "... İş İlanı dosyası için tıklayınız." cümlesine link ekliyoruz. İş ilanı metni veya dosyasında ilana başvuru için kurumsal mail adresinizi mutlaka yazınız. Mailde işyeri adresi ve iletişim bilgilerini (web adresi, telefon numarası ve ofis adresi) mutlaka yazınız. Kurumsal mail adresi ile gönderilmeyen iş ilanları web sayfamızda yayınlanmayacaktır. İş ilanı yayınlandığında maile cevap yazıyoruz. Bu şekilde ilanın yayınlandığına dair firma yetkilisine bilgi vermiş oluyoruz. İş ilanına öğrenci veya mezun kişiler firmaya kendileri başvuru yapmaları gerekmektedir. Kariyer Merkezi sadece duyurular konusunda aracılık etmektedir. 
İş ilanı yayınlandıktan sonra aşağıda linki olan formu doldurmanızı talep ediyoruz.  

Ayrıca T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin yazılım sayfası olan Yetenek Kapısı (http://yetenekkapisi.org)’na üye olarak iş ilanı yayınlayabilirsiniz. Öğrenci veya mezunlar Yetenek Kapısı üzerinden iş ilanınıza başvuru yapabilir.

Marmara Üniversitesi Kariyer Merkezi'nin Web Sayfasında Yayınlanan İş/Staj/Etkinlik İlanları BilgileriBu sayfa Kariyer Merkezi (MARKAM) tarafından en son 18.10.2021 15:18:14 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM